Agencja interaktywna MAKINI.pl

Jesteśmy Agencją z Gdańska, specjalizującą się w tworzeniu stron www i sklepów internetowych, ale także w działaniach SEO/SEM, optymalizujemy strony internetowy wykonywane przez nas jak również strony wykonane przez inne firmy, wykonujemy audyty SEO stron i sklepów. Główny człon naszej działalności stanowi również marketing internetowy, mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych.
Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@makini.pl

Utrzymanie stron internetowych

Utrzymanie stron internetowych

WordPress - najpopularniejszy system CMS w Polsce

Najpopularniejszy system CMS

WordPress jest najpopularniejszym system CMS używanym w Polsce (builtwiht.pl)

Oznacza to, iż System WordPress jest znacznie bardziej od innych systemów zarządzania treścią narażony na ataki i próby włamania podejmowane w celu zmiany danych na stronie internetowej.

Dlaczego dokonywane są włamania na strony?

Najczęstszą przyczyną włamań na strony www jest chęć umieszczenia na serwerze specjalnie spreparowanych plików PHP zmieniających strukturę strony. Prowadzi to do utworzenia nowych podstron, które przekierowują do strony, którą wybierze atakujący. Niestety, najczęściej są to strony pornograficzne lub zagraniczne apteki. Pojawienie się takich podstron na Twojej stronie zwiększa moc SEO strony, do której prowadzą odnośniki. Niestety, Twoja strona na tym traci. Dodatkowo, użytkownicy wchodząc na Twoją stronę mogą otrzymywać różne komunikaty lub prośby o pobranie oprogramowania z wirusami.

W jaki sposób zapobiegamy włamaniom?

Oferujemy kompleksowe podejście do zabezpieczania witryn internetowych (szczególnie tych, opartych o WordPressa) oraz utrzymania ich na serwerach naszych lub Klienta. Wykonujemy na bieżąco kopie zapasowe plików strony oraz bazy danych, dzięki czemu nigdy nie będzie problemu z utratą informacji na Twojej stronie.

Zajmujemy się również czyszczeniem stron po ataku i usuwaniem szkodliwego oprogramowania ze strony oraz czyszczeniem indeksu Google z niechcianych podstron.

Administracja stronami internetowymi

Oferujemy usługa administrowania stronami Klientów obejmującą między innymi przegląd, aktualizację i zmianę informacji zawartych w serwisie internetowym, stworzenie i wymianę grafik, edycję zdjęć w galeriach, jak również dodawanie produktów do sklepów internetowych, dodawanie nowych elementów funkcjonalnych do działających stron i sklepów. Usługa może obejmować także opiekę marketingową, prowadzenie mediów społecznościowych, doradztwo w zakresie rozwoju serwisów internetowych.

Kampanie Google Ads

Przejdź do działu Kampanie Google Ads