Agencja interaktywna MAKINI.pl

Jesteśmy Agencją z Gdańska, specjalizującą się w tworzeniu stron www i sklepów internetowych, ale także w działaniach SEO/SEM, optymalizujemy strony internetowy wykonywane przez nas jak również strony wykonane przez inne firmy, wykonujemy audyty SEO stron i sklepów. Główny człon naszej działalności stanowi również marketing internetowy, mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych.
Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@makini.pl

Tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy nowoczesne strony www w technologii RWD

Specyfikacja techniczna strony www

Przygotowujemy strony internetowe zarówno w oparciu o system zarządzania treścią CMS WordPress jak i statyczne strony www w technologii HTML5/CSS3/Bootstrap z wykorzystaniem róznych bibliotek, np. jQuery. Strony internetowe tworzymy od podstaw na podstawie projektu graficznego uwzględniającego wymagania (a najchętniej specyfikację) otrzymaną od Klienta. Jeżeli takie jest życzenie Klienta, to przy realizacji bardziej rozbudowanych serwisów internetowych, sami wykonujemy specyfikację techniczną serwisu www. Cena wykonania specyfikacji jest w takim przypadku wliczana w cenę realizacji strony internetowej.

Projekt graficzny strony internetowej

Realizację rozpoczynamy od przedstawienia Klientowi dwóch – trzech projektów graficznych przyszłego serwisu. Projekt wykonywany jest z uwzglednieniem wszystkich wymagań Klienta, staramy się także wykorzystywać potencjał grafika do przedstawienia atrakcyjnych propozycji. Jeśli Klient nie ma ściśle określonych preferencji, to projekty wykonujemy w różnych wariantach kolorystycznych.
Następnie na podstawie uwag tworzymy/dopracowujemy finalny projekt graficzny, który po ewentualnych poprawkach, a w efekcie, po akceptacji Klienta, trafia do działu realizacji.

Realizacja i wdrożenie serwisu internetowego

Do realizacji strony internetowej przystępujemy natychmiast po zaakceptowaniu projektu graficznego przez Klienta. Realizacja odbywa się na serwerze testowym, po wszystkich testach następuje wdrożenie serwisu internetowego. Czas realizacji jest zależny od wielkości serwisu, jednak realizację typowych stron www możemy określić na około dwa tygodnie od momentu akceptacji projektu graficznego i otrzymania wszystkich materiałów niezbędnych do wykonania strony www, termin wykonania projektu graficznego to ok. 7 dni od otrzymania wszystkich materiałów niezbędnych do wykonania projektu.

Strony w HTML i WordPress

Wykonywane przez nas strony w systemie WordPress charakteryzują się łatwą obsługą, możliwością prostej edycji treści zawartych w serwisie, możliwością pracy wielu użytkowników oraz dużymi możliwościami zabezpieczenia strony przed różnymi rodzajów atakami.

Aby zabezpieczyć Państwa stronę przed niepowołanymi osobami stosujemy wtyczki oraz rozwiązania bazujące na odpowiednich wpisach w kodzie źródłowym strony. Strony tworzone przez nas są zgodne ze standardami użyteczności, dzięki czemu użytkownik nie pogubi się na Państwa stronie i zawsze trafi do miejsca, którego szukał.

Nasze realizacje:
 • realizujemy strony w oparciu o indywidualne projekty graficzne,
 • ewentualnie dostosowujemy również zakupiony szablon do potrzeb Klienta,
 • zabezpieczamy witrynę przed atakami,
 • konfigurujemy wtyczki WordPressa, dzięki czemu witryna nabierze nowej funkcjonalności,
 • odzyskujemy strony, które zostały zaatakowane i zainfekowane (ataki typu BruteForce, infekcje Malware)
 • i wiele więcej.

Zalety systemu CMS WordPress

Ze względu na fakt, iż znaczna część naszych Klientów w realizacjach stron internetowych wybiera systemu WordPress, możliwości funkcjonalności strony są nieomal nieograniczone. Przykładowe funkcje, które można zastosować w serwisach internetowych realizowanych przez nas:

 • standardowe formularze kontaktowe,
 • zaawansowane formularze rejestracyjne łącznie z bazą wysyłanych zgłoszeń gromadzonych na stronie,
 • tabele ofert cenowych z sugerowaniem najkorzystniejszej oferty,
 • sklepy internetowe jako integracje WooCommerce w systemie WordPress,
 • landing page’e,
 • strony typu Q-­‐A (Question – Answer),
 • newslettery
 • i wiele, wiele innych, w zależności od potrzeb Klienta.

Potrzebujesz strony internetowe? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

Audyt i optymalizacja stron www

Przejdź do działu Audyt i optymalizacja stron