Agencja interaktywna MAKINI.pl

Jesteśmy Agencją z Gdańska, specjalizującą się w tworzeniu stron www i sklepów internetowych, ale także w działaniach SEO/SEM, optymalizujemy strony internetowy wykonywane przez nas jak również strony wykonane przez inne firmy, wykonujemy audyty SEO stron i sklepów. Główny człon naszej działalności stanowi również marketing internetowy, mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych.
Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@makini.pl

optymalizacja i pozycjonowanie stron www

SEO optymalizacja pod wyszukiwarki

audyty, optymalizacja i pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych

Pozycjonowanie kluczowym aspektem prowadzenia strony www

Aktualnie w Polsce pozycjonowanie jest kluczowym aspektem prowadzenia strony internetowej każdej firmy. W naszym kraju 98% użytkowników internetu korzysta z Google aby zdobyć potrzebne informacje (wg raportu gs.statcounter.com za 2018 rok).

Google ma kolosalny udział w wynikach wyszukiwania, w związku z czym najczęściej prowadząc kampanie SEO/SEM odnosimy się Google jako wyszukiwarki, niejednokrotnie pomijając przy tym Bing czy Yahoo jako wyszukiwarki o znacznie mniejszej użyteczności na rynku polskim.

Pozycjonowanie organiczne

Pozycjonowanie stron internetowych w Google możemy realizować przez płatne kampanie AdWords, dzięki czemu nasza strona pojawia się od razu na pierwszych pozycjach (linki reklamowe). Niemniej, nasze być albo nie być na pierwszej pozycji reklamowej jest uzależnione od budżetu reklamowego, a ten kurczy się wprost proporcjonalnie do popularności słowa / frazy kluczowej. Pozycjonowanie organiczne polega na działaniach on site oraz off site, to znaczy na stronie Klienta (takich jak optymalizacja treści pod kątem optymalnego wyszukiwania oraz linkowanie wewnętrzne w obrębie strony) oraz poza stroną Klienta – najogólniej sprowadzając działania do tzw. “link buildingu”, czyli pozyskiwaniu jakościowych linków zwrotnych. Korzyści z pozycjonowania organicznego są zdecydowanie większe aniżeli płatnego. Przede wszystkim efekt nie jest bezpośrednio uzależniony od budżetu.

Pozycjonuj zgodnie z zasadami white seo hat

Wybierając Makini jako partnera do pozycjonowania masz pewność, że pozycjonujemy zgodnie z zasadami “white seo hat”, czyli nie musisz obawiać o całkowite wykluczenie strony z wyników wyszukiwania przez niewłaściwe pozycjonowanie. Poza tym współpracując z nami, otrzymujesz co miesiąc raport z przeprowadzonych działań. Pozwoli to kontrolować kondycję strony oraz działać w przypadku znaczącego zachwiania pozycji.

Nasz system rozliczeń bazuje na abonamencie. Dzięki temu nie ma obawy o nagły wzrost kosztów za pozycjonowanie. Nawet jeśli witryna znajdzie się na pierwszych pozycjach — koszt pozycjonowania będzie taki sam.

Audyt i optymalizacja strony internetowej

Przed przystąpieniem do pozycjonowania wykonujemy usługę audytu strony, a następnie jej optymalizacji. Audyt obejmuje badanie szeregu czynników, które znacząco wpływają na poprawność wyświetlania serwisu www, szybkość działania serwisu i pozycje zajmowane w wynikach wyszukiwania. Efektem audytu jest raport zawierający wykaz i koszt zmian mających na celu optymalizację witryny internetowej.

Kampanie Facebook Ads

Przejdź do działu Kampanie Facebook Ads