Agencja interaktywna MAKINI.pl

Jesteśmy Agencją z Gdańska, specjalizującą się w tworzeniu stron www i sklepów internetowych, ale także w działaniach SEO/SEM, optymalizujemy strony internetowy wykonywane przez nas jak również strony wykonane przez inne firmy, wykonujemy audyty SEO stron i sklepów. Główny człon naszej działalności stanowi również marketing internetowy, mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych.
Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@makini.pl

Kampanie Facebook Ads Socialmedia

Kampanie Facebook Ads

Kampanie wizerunkowe, kampanie leadowe, kampanie sprzedażowe

Facebook
również tam są Twoi klienci

Social media to codzienność. Użytkownicy średnio dziennie spędzają 36 minut na Facebooku. Jest to drugi, po YouTubie najdłuższy czas spędzany w social mediach. Oznacza to, że na Facebooku są również Twoi klienci.

Facebook od kilku lat ogranicza organiczne zasięgi Twoich postów na fanpage’ach firmowych. Oznacza to, że pomimo polubienia Twojej strony na Facebooku – użytkownik może nie zobaczyć tego co zostało opublikowane.

Facebookowy system reklamowy

Płatne dotarcie do lajkujących Twoją stronę jest proste i skuteczne. I nie muszą być to ogromne kwoty. Często promocja opublikowanego postu kwotą kilkunasto – kilkudziesięcioma złotymi daje duży zasięg posta oraz rezultat, którego się nie spodziewałeś.

Facebookowy system reklamowy (Facebook Ads) daje możliwość precyzyjnego dotarcia do użytkowników, którzy polubili Twoją stronę, ale nie tylko. To świetne narzędzie, które ma możliwość celowanie w osoby, które są zainteresowane produktami, które sprzedajesz lub usługami, które oferujesz.

Google Ads – sieć wyszukiwania

Facebook Ads to nie tylko promocja postów. To także reklamy w postaci banerów, karuzeli, zdjęć produktowych (pobieranych z pliku produktowego Twojego sklepu) i wiele innych. Możliwości formatów reklamowych na Facebooku z roku na rok powiększają się, dzięki czemu promowanie Twojego biznesu jest jeszcze bardziej skuteczne.

Kompleksowe podejście do reklam w internecie

Nasza agencja zajmuje się kompleksowym podejściem do reklam w internecie. Najczęściej działania synergiczne dają najlepsze efekty. Facebook Ads w połączeniu z Google Ads to system dualny, który skutecznie dotrze do Twojego klienta.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy metody promocji dostosowane do Twojego biznesu.

Kampanie Google Ads

Przejdź do działu Kampanie Google Ads